PUBLIKOHEN FOTOT E PARA/ Brenda “shtëpizës romantike” të Meghan Markle dhe Princ Harryt – AlpeGossip
PUBLIKOHEN FOTOT E PARA/ Brenda “shtëpizës romantike” të Meghan Markle dhe Princ Harryt

PUBLIKOHEN FOTOT E PARA/ Brenda “shtëpizës romantike” të Meghan Markle dhe Princ Harryt

Pas lajmit se Meghan Markle dhe Princ Harry ishin në pritje për tu bërë prindër, çifti morën një vendim të rëndësishëm.

Duka dhe Dukesha e Sussex vendosën që të largoheshin nga vila e Kensington Palace për tu transferuar në një shtëpi jashtë qytetit. Deri më tani vendbanimi i tyre ka qenë tepër i fshehtë, por “The sun” ka arritur të sigurojë fotot e para të “shtëpizës romantike” të çiftit.

Meghan dhe Harry prej disa muajsh jetojnë në Cotswolds në një shtëpi me vlerë 2.5 milionë dollarë. Shtëpia i përket shekullit të 18-të, ka katër dhoma gjumi dhe shtrihet në një pronë prej 16.187 metra katrorë. Ajo është e rrethuar nga dritare prej xhami në vend të mureve, ka një kuzhinë gjigande dhe një dhomë për garderobën e çiftit.

Sipas raportimeve, Meghan e adhuron këtë vend dhe së bashku me Harryn bëjnë çdo ditë shëtitje me qentë. Deri më tani çifti kanë preferuar që ambienti i tyre të mbetet tepër privat duke ftuar shumë pak miq në shtëpinë e tyre si George dhe Amal Clooney, Serena Williams me Alexis Ohanian, dhe Priyanka Chopra me Nick Jonas.