MË NË FUND/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO)

MË NË FUND/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Në shtator të vitit që lamë pas këngëtari shqiptar i grupit “Offchestra”, Sezgin Curri, i dha fund beqarisë në një ceremoni që mori vëmendjen e të gjithëve. Ndërkohë pak muaj më parë u zbulua se ata ishin në pritje të fëmijës së parë.

Lajmin e dha vetë partnerja e Sezgin nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. “Lumturia është duke ardhur”, shkruante Teuta në foton ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme, këngëtari ka ndarë me të gjithë fansat lajmin e ëmbël të ardhjes në jetë të bebushit. “Që tani e tutje, më quani baba Sezgini” ka shkruar këngëtari në profilin e tij duke mos e zbuluar gjininë dhe emrin e fëmijës.