“TI NUK DEL KËTË JAVË”/ Armaldo inkurajon Gentin, ja si reagon ai… – AlpeGossip
“TI NUK DEL KËTË JAVË”/ Armaldo inkurajon Gentin, ja si reagon ai…

“TI NUK DEL KËTË JAVË”/ Armaldo inkurajon Gentin, ja si reagon ai…

Armaldo duket i vetmi nga banorët që po i qëndron më pranë Gentit pas debatit të fortë një ditë më parë me Oltën dhe banorët e tjerë.

Pas kësaj shumica e banorëve mendojnë se ai është më i rrezikuari për të dalë, por Armaldo mendon të kundërtën.

Armaldo: Ti nuk del këtë javë!

Genti: As këtë javë, as javën tjetër!