“OLTA TË MUNDI, DOLE NGA VETJA”/ Genti flet me Luizin: Më vunë fletë-rrufe të gjithë – AlpeGossip
“OLTA TË MUNDI, DOLE NGA VETJA”/ Genti flet me Luizin: Më vunë fletë-rrufe të gjithë

“OLTA TË MUNDI, DOLE NGA VETJA”/ Genti flet me Luizin: Më vunë fletë-rrufe të gjithë

Situata mes dy aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Olta Gixhari, vazhdon të jetë e tensionuar për sa kohë ajo nuk pranon faljen e tij. Ata patën një debat të fortë, i cili nisi pasi aktorja thotë se Genti e ka ofenduar shumë rëndë.

Në një bisedë me këngëtarin e njohur, Luiz Ejlli, aktori thotë se banorët i kanë bërë fletë-rrufe.

Luizi: Ajo të ka mundur , a e kupton , se ajo të bëri të dalësh nga vetja.

Genti: Ajo të bëjë ça të dojë, këto jemi prapë, do e shohësh