Butrint Imeri “çmend” vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës – AlpeGossip
Butrint Imeri “çmend” vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës

Butrint Imeri “çmend” vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës

Projektet e Butrint Imerit gjithmonë pëlqehen shumë nga publiku. Por jo vetëm për projekte ai pëlqehet shumë nga vajzat për pamjen që ka, transmeton Indeksonline.

Fotoja e fundit e postuar nga ai në dasmën e Gjikos dhe Elita Rudit, tregon edhe njëherë se sa simpatik është Butrinti. Komplimentet nga vajzat kanë qenë të ndryshme.

Në përshkrimin e fotos ai shkroi: “Ça po bojna more kete dimer?”. Me këtë përshkrim këngëtari duket se paralajmëron projektet të reja.

Gjatë kësaj vere, Butrinti korri sukses me projektet e tij, ku po thuajse çdo natë ai ishte prezent në diskotekat shqiptare.