E pyesin sa e ke rrogën?Eliona Pitarka përgjigjet kështu dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO) – AlpeGossip
E pyesin sa e ke rrogën?Eliona Pitarka përgjigjet kështu dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO)

E pyesin sa e ke rrogën?Eliona Pitarka përgjigjet kështu dhe tregon detajin që me siguri nuk e dinit…(FOTO)

Shqiptarët në përgjithësi janë goxha të dhënë pas pyetjes tipike “Sa e ke rrogën?”, pyetje kjo që me siguri dhe ju e keni hasur të paktën një herë gjatë jetës tuaj.

Eliona Pitarka është një nga aktoret më në zë të momentit dhe skenat që ajo ka realizuar në “Apartamentin 2XL” e kanë bërë që të jetë shumë e pëlqyer në sytë e publikut.

Teksa ka organizuar një poll në Instagram, nuk ka munguar edhe pyetja tipike nga një fans i cili ka kërkuar të dijë sa përfiton aktorja seksi nga profesioni i saj.

“Me 6 zero”, përgjigjet Eliona në komentin e saj duke na lënë kështu të kuptojmë se pagat e aktores llogaritet me miliona.

E si mund të ndodhte ndryshe? Talenti paguhet dhe Eliona me siguri meriton dhe më shumë…