“NERVIN SHIATIK APO MAJASËLLIN”/ Olti Curri TALLET keq me Morena Tarakun (FOTO) – AlpeGossip
“NERVIN SHIATIK APO MAJASËLLIN”/ Olti Curri TALLET keq me Morena Tarakun (FOTO)

“NERVIN SHIATIK APO MAJASËLLIN”/ Olti Curri TALLET keq me Morena Tarakun (FOTO)

Morena Taraku është një nga modelet më të përfolura shqiptare si për bukurinë e saj ashtu edhe për lidhjen e fundit me milionerin Sasha Sobhani, e cila përfundoi në ndarje.

Pavarësisht kësaj ajo vazhdon jetën e saj dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Tejet provokuese dhe seksi ajo  gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Kësaj herë Morena ka “rënë pre” e ngacmimeve të Olti Currit pas publikimit të një  fotoje në një pozicion mjaft provokues .

“Nervin shiatik apo kujdes majasellin” ka ironizuar Olti qëndrimin e saj para pasqyrës.