ASKUSH NUK E DINTE/ E dashura e Olsi Bylykut qenka kaq e talentuar në muzikë (FOTO) – AlpeGossip
ASKUSH NUK E DINTE/ E dashura e Olsi Bylykut qenka kaq e talentuar në muzikë (FOTO)

ASKUSH NUK E DINTE/ E dashura e Olsi Bylykut qenka kaq e talentuar në muzikë (FOTO)

Prej disa muajsh lidhja e Olsi Bylykut me një vajzë të quajtur Egla ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Fillimisht ishin paparacët që e fotografuan çiftin ndërsa tani Olsi dhe Egla nuk ngurrojnë të postojnë foto bashkë.

Olsi ishte i ftuar së fundmi në programin e ri të Roza Latit “Bukë me vete”, ku gjatë bisedës në kamper, moderatorja e pyeti pse e dashura e tij e shoqëron kudo ku ai shkon.

“Ajo është mbështetja ime më e madhe, është asistentja ime, më ndihmon në të gjitha projektet e mia”, u shpreh Olsi ndërsa Lorenc Hasrama zbuloi se e dashura e Olsit është shumë e talentuar në muzikë. Ajo ka shkruar pjesët më të bukura të teksteve të këngëve të tij./Xing.al