I LUMTUR SE DO TË BËHET BABA/ Princ Harry shpreson që foshnja mbretërore të jetë vajzë – AlpeGossip
I LUMTUR SE DO TË BËHET BABA/ Princ Harry shpreson që foshnja mbretërore të jetë vajzë

I LUMTUR SE DO TË BËHET BABA/ Princ Harry shpreson që foshnja mbretërore të jetë vajzë

Princ Harry është shumë i lumtur që do bëhet baba për herë të parë me Meghan Markle.

Dhe ai ka shprehur dëshirën që foshnja mbretërore të jetë vajzë.

Gjatë një eventi në Australi, një fans i tha Princit anglez: “Shpresoj që të jetë vajzë.”

Ndërsa Duka iu përgjigj: “Edhe unë” dhe më pas u largua.

Gjithashtu iu u shpreh me shaka se ‘Harriet’ do të ishte një emër i mirë.

Çifti mbretëror ende nuk ka zbuluar gjininë e fëmijës, por pritet që të lindë pranverën e vitit të ardhshëm.