“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “TËRBOHEN” ndjekësit nga liket, ja kush kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Don Xhoni i cili ka postuar një foto nga klipi i tij më i ri i cili do vijë së shpejti. Ai ka marrë 60,207 like i ndjekur nga  281K followersa.

Më pas vjen Marina Vjollca me 39,020 like.

Getoar Selimi me 26,906 like.

Dojna Mema me 17,213 like.

Dhe në fund Rudina Dembacaj 5,437 like