ROZA LATI RIKTHEHET ME STINEN? Ermali i nxjerr zbuluar në emision (FOTO) – AlpeGossip
ROZA LATI RIKTHEHET ME STINEN? Ermali i nxjerr zbuluar në emision (FOTO)

ROZA LATI RIKTHEHET ME STINEN? Ermali i nxjerr zbuluar në emision (FOTO)

Historia e Stines dhe Roza Latit ka qenë e komentuar në media prej vitesh dhe vazhdon ende sot e kësaj dite pasi dyshja ruajnë marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin. Madje së fundmi Roza e ftoi Stinën në emisionin e saj “Why not”. “A ftohet ish-i në emision dhe mbi të gjitha a vazhdon të jetë ish-i se kemi dëgjuar lart e poshtë që nuk është më ish-i”, e pyeti Ermali.

“Shih, shih, trego tani se nuk e dija këtë unë”, i tha Rita të bijës.

“Unë dhe Stine kemi kuptuar që ne të dy bëjmë shumë zhurmë në botën e showbizit kështu që ne e shfrytëzojmë. Stine është artist, ka familjen e tij, ka vajzë, unë gjithashtu kam jetën time. Jemi miq shumë të mirë, e repektojmë shumë njëri-tjetrin”, u shpreh Roza.