ARSIMI HEDH PAS KRAHËVE ANËN/ Kush është vajza 21 vjeçare që e detyroi të heqë unazën (FOTO) – AlpeGossip
ARSIMI HEDH PAS KRAHËVE ANËN/ Kush është vajza 21 vjeçare që e detyroi të heqë unazën (FOTO)

ARSIMI HEDH PAS KRAHËVE ANËN/ Kush është vajza 21 vjeçare që e detyroi të heqë unazën (FOTO)

Arsimi, një nga ish konkurrentët e Për’Puthen ka rrëfyer se ka nisur një tjetër histori dashurie.

Ai është në lidhje me një 21-vjeçare shqiptare, e cila nuk e ka ndjekur programin dhe nuk është aspak në dijeni për rrugëtimin e tij në programin e dashurisë.

“Tani jam në lidhje dhe ndihem shumë mirë. Nuk është personazh publik. Është shqiptare, gjysmë e Kosovës, gjysmë e Maqedonisë, është 21 vjeçe. Ajo nuk e ka ditur fare që kam qenë në Për’Puthen. Kam 3 javë në lidhje. Me shumë prej Për’puthen nuk kam më kontakt. Unazën duhet ta hiqja se duhet të më rrihte”, tregoi Arsimi.

Më parë, Arsimi rrëfeu se pati një pëlqim të fortë për Anën dhe shkëmbyen unazat, por mungesa e vëmendjes solli ndarjen e tyre.

Ka qenë një pëlqim, tani nuk jemi më bashkë. Kemi qenë një pjesë të shkurtër bashkë. Mbaroi shumë shpejt. Ajo si tip tha se jam shumë i ftohtë dhe nuk i jap vëmendje edhe u largua. I kam dhuruar një unazë, dhuratë për qejf. Dhe unë e kam një dhuratë prej saj. Nuk beson më. Kanë ndodhur gjëra që nuk duhet të kishin ndodhur. Unë jam këtu me punë, kam djalin, kam halle. Dhe ajo duhet ta ndryshojë emrin, nuk duhet ta ketë Diana, por Vëmendje. Ajo vetëm vëmendjen donte, të rrinte me celular 24/7”, tha Arsimi.

FOTO/ Arsimi hedh pas krahëve Anën, kush është vajza 21FOTO/ Arsimi hedh pas krahëve Anën, kush është vajza 21FOTO/ Arsimi hedh pas krahëve Anën, kush është vajza 21