“E DUA SHUMË”/ Babai i Meghan Markle: Që kur është martuar, vajza më ka harruar… – AlpeGossip
“E DUA SHUMË”/ Babai i Meghan Markle: Që kur është martuar, vajza më ka harruar…

“E DUA SHUMË”/ Babai i Meghan Markle: Që kur është martuar, vajza më ka harruar…

Babai i dukeshës së Sussex-it, Thomas Markle thotë se e bija e ka harruar pothuajse plotësisht që kur u martua me princin Harry.

Në një invervistë për “Good Morning Britain”, ai tha se nuk e kupton përse Meghan nuk po i flet.

Thomas duhet të përcillte vajzën e tij në altar për martesën e realizuar në maj, por nuk e bëri pasi kishte nevojë urgjente për ndërhyrje në zemër.

“Unë të dua shumë, je vajza ime dhe me të vërtetë do të doja të dija se cfarë ndodh me ju. Çfarëdo dallimi që kemi, duhet të jemi në gjendje t’i rregullojmë“, tha ai.