Ishte zhdukur prej kohësh, shfaqet kantautori i njohur Armend Rexhepagiq (FOTO) - AlpeGossip
Ishte zhdukur prej kohësh, shfaqet kantautori i njohur Armend Rexhepagiq (FOTO)

Ishte zhdukur prej kohësh, shfaqet kantautori i njohur Armend Rexhepagiq (FOTO)

Armend Rexhepagiq, këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar ka disa kohë që qëndron larg mediave.

Ai nuk ka publikuar asnjë projekt të ri gjatë kësaj kohe, por ka njoftuar që shumë shpejt do të sjellë diçka të re për tregun muzikor.

Ka qënë këngëtarja Mimoza Mustafa ajo që ka rikthyer në vëmendje këngëtarin e njohur duke postuar një foto me të në Instagramin e saj.

“Me shokun tim që e dua shum” – shkruan Mimoza në përshkrimin e fotos.

Ndërkohë këngëtarja pritet të publikojë këngën e saj të re.