Totalisht e zhveshur, Khloe Kardashian shfaqet provokative (FOTO) – AlpeGossip
Totalisht e zhveshur, Khloe Kardashian shfaqet provokative (FOTO)

Totalisht e zhveshur, Khloe Kardashian shfaqet provokative (FOTO)

Khloe Kardashian është parë shumë provokuese teksa po pozonte para kamerës.
Grimuar me ngjyra vere dhe veshur me sytjena dhe flokët e lëshuara lehtë.

Në këto imazhe ajo ka prezantuar linjën e re të “Kourt X Kylie” të kozmetikës e cila tashmë ka dal në treg.

Ndryshe, Khloe dukej e mahnitshme.