E MBAJTËN LIDHJEN TË FSHEHTË/ Surprizohet për ditëlindje e dashura e Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
E MBAJTËN LIDHJEN TË FSHEHTË/ Surprizohet për ditëlindje e dashura e Ledri Vulës (FOTO)

E MBAJTËN LIDHJEN TË FSHEHTË/ Surprizohet për ditëlindje e dashura e Ledri Vulës (FOTO)

Jeta private e Ledri Vulës ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave e sidomos lidhja e me Sara Hoxhën, një lidhje të cilën reperi e ka mbajtur sekret prej dy vitesh.

Sara feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë është surprizuar nga mikeshat e Ledrit dhe njëkohësisht mikeshat e saj.

Dhurata Dora, Kida dhe Ariana Fejzullahu e kanë uruar Sarën me postimet e tyre në Instagram duke treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Lidhja e Ledrit dhe Sarës u zbulua nga mediat në vitin 2017. Vetë reperi nuk është prononcuar kurrë për këtë lidhje ndërsa Sara ka postuar rrallëherë foto me reperin.