”KAM NEVOJË PËR PARA DHE JO…”/ Morena Taraku pranon deklaratën e çuditshme (FOTO) – AlpeGossip
”KAM NEVOJË PËR PARA DHE JO…”/ Morena Taraku pranon deklaratën e çuditshme (FOTO)

”KAM NEVOJË PËR PARA DHE JO…”/ Morena Taraku pranon deklaratën e çuditshme (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku është shpeshherë pjesë e lajmeve rozë për shkak të jetës luksoze që ajo bën. Morena është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe gjatë gjithë kohës poston foto duke i mbajtur fansat e saj të informuar në lidhje me jetën ose projektet e saj.

Së fundmi në storyn e saj të Instagramit ajo ka postuar një foto ku pranon se ka nevojë për para dhe jo djem.

Epo na vjen keq djema, mesa duket Morena nuk paska sy për asnjërin prej jush.