''RRESHTAT E PARË QË BABI...''/ Olta Gixhari uron ditëlindjen e motrës së saj me disa shkrime prekëse të... (FOTO) - AlpeGossip
”RRESHTAT E PARË QË BABI…”/ Olta Gixhari uron ditëlindjen e motrës së saj me disa shkrime prekëse të… (FOTO)

”RRESHTAT E PARË QË BABI…”/ Olta Gixhari uron ditëlindjen e motrës së saj me disa shkrime prekëse të… (FOTO)

Aktorja e njohur Olta Gixhari është goxha e pranishme dhe aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është parë duke postuar foto me bikini që duket shumë seksi teksa shijon pushimet e saj.

Ditën e sotme ajo ka postuar diçka më ndryshe. Olta sot feston ditëlindjen e së motrës, me të cilën ka një ngjashmëri të madhe. Për të uruar të motrën ajo ka postuar një foto të saj me rrobabanjo ku le ta themi, duket shumë në formë. Foton ajo e ka shoqëruar me mbishkrimin ”Gëzuar ditëlindjen motër”.

Pas këtij postimi në storyn e saj në Instagram, ajo ka vijuar me disa shkrime nga ditari që babai i vajzave mbante. Në ditarin e tij ai kishte shkruar datën, ditën dhe orën kur motra e Oltës lindi. Më pas kishte vazhduar dhe kishte treguar se kishin në plan që emrin vajzës t’ja vinin Manuela.

Mesa duket, ndryshuan mendje dhe emri ju vu Greta.

/AlpeNews.al