SHTATZËNIA NUK IA LEJON/ Por Olta Bokës “po i qan zemra” vetëm për këtë gjë (FOTOT) – AlpeGossip
SHTATZËNIA NUK IA LEJON/ Por Olta Bokës “po i qan zemra” vetëm për këtë gjë (FOTOT)

SHTATZËNIA NUK IA LEJON/ Por Olta Bokës “po i qan zemra” vetëm për këtë gjë (FOTOT)

Këngëtarja Olta Boka është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe nga momenti në moment mund të vijë në jetë vogëlushja e saj.

Ndaj për të qenë sa më e disponueshme kur të afrohet momenti i lindjes dhe t’ia lehtësojë punën vetes, Olta e ka të pamundur të shkojë këto ditë në plazh.

Pikërisht për një çikë plazh po i qan zemra!

Madje, aq shumë i mungojnë rrezet e diellit buzë detit dhe një kokteil për ta freskuar, sa ka krijuar vetë në shtëpi një atmosferë plazhi.

Olta ka vendosur në ekranin e televizorit një pamje bregdeti, teksa në sfond mund të dëgjosh zhurmë dallgësh.

Gjithashtu, ajo ka marrë edhe aksesorët e plazhit pranë vetes dhe i ka ngelur vetëm të ëndërrojë për pushimet!

Ndërkohë në një verë paralele unë jam duke shikuar plazhin, diellin, kripën dhe ndonjë coctail.”-shkruan këngëtarja krahas postimit.

Olta është prej vitesh në një marrëdhënie dashurie me djalin e deputetit Shezai Rrokaj.

Megjithëse e kanë zbuluar gjininë e foshnjes, ende nuk e dimë ç’emër ka menduar çifti për të voglën