Herkuli i Vogël/ 10-vjeçari me trupin muskuloz që habiti botën (VIDEO) - AlpeGossip
Herkuli i Vogël/ 10-vjeçari me trupin muskuloz që habiti botën (VIDEO)

Herkuli i Vogël/ 10-vjeçari me trupin muskuloz që habiti botën (VIDEO)

E keni parë në fotografi dhe jeni befasuar se si një 10 vjeçar mund të ketë një trup kaq të mirë fizik – dhe pranojeni, keni qenë pak xheloz.
Richard Sandrak ishte bodybuilderi më i ri në botë, pasi duke qenë vetëm 10 vjeç, ai filloi të ushtronte dhe bëri një trup mahnitës.

Madje, në botë ai njihej si “Herkuli i Vogël”, shkruan Gazeta Express. Por, Herkuli më nuk është i vogël, ai është rritur dhe bën krejt diçka tjetër.

Një video më poshtë nga Inside Edition tregon më shumë rreth jetës së këtij bodybuilderi.