“SHUJ SE PO…”/ Ja çfarë bën Ledri Vula dhe Sara kur e vogla Poem fle (FOTO) – AlpeGossip
“SHUJ SE PO…”/ Ja çfarë bën Ledri Vula dhe Sara kur e vogla Poem fle (FOTO)

“SHUJ SE PO…”/ Ja çfarë bën Ledri Vula dhe Sara kur e vogla Poem fle (FOTO)

kur Poem e zë gjumi, mami Sara dhe babi Ledri ia nisin muhabeteve me njëri- tjetrin e shkrihen gazit. Këtë moment e ka ndarë vetë Sara, e cila krah fotos ka shkruar: “Shuj se po na flen çika”.

Duke lënë të kuptohet se ky është një nga momentet më gazmore mes tyre, Sara dhe Ledri ruhen gjithashtu që mos të prishin qetësinë e më të voglës së shtëpisë, që tanimë është prioritet i tyre.

 

FOTO