Këngëtarja shqiptare kërcënon ish-in: Ja çfarë i bëj të dashurës tënde (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare kërcënon ish-in: Ja çfarë i bëj të dashurës tënde (FOTO)

Këngëtarja shqiptare kërcënon ish-in: Ja çfarë i bëj të dashurës tënde (FOTO)

Një deklaratë të tillë nuk e kishim dëgjuar më parë!

Deklarat e saj shpesh janë provokuese dhe këtë herë duket se ka një mesazh për ish të dashurin. Edhe pse nuk ka folur ndonjëherë për jetën e saj private, Baby G disa herë është përfolur për ndonjë romancë dhe njëra prej tyre ëhstë me reperin Fero. Pasi ironizoi futjen e tij në burg pas konfliktit me personat që e rrahën, Gordana e njohur si Baby G bën një tjetër postim ironik. Këtë herë nuk lë të nënkuptohet për kë, por më siguri për ndonjë mashkull të cilin e ka patur dikur në krah. Ajo shfaqet duke ngrënë një mollë dhe mbi video shkruan: Të dashurën tënde e ha kështu‘. Për kë ta ketë vallë?