EMILY RATAJKOWSKI NUK DI TË NDALET/ Rikthehet sërish me poza “të nxehta” (FOTO) – AlpeGossip
EMILY RATAJKOWSKI NUK DI TË NDALET/ Rikthehet sërish me poza “të nxehta” (FOTO)

EMILY RATAJKOWSKI NUK DI TË NDALET/ Rikthehet sërish me poza “të nxehta” (FOTO)

Ajo nuk ka turp kur vjen fjala për të treguar trupin e saj.

Dhe të mërkurën, Emily Ratajkowski nuk u zhgënjeu.

Modelja dhe aktorja tregoi format e saj bombastike ndërsa reklamoi koleksionin e saj të Inamorata Swim.

27-vjeçarja zgjodhi bodysuit ngjyrë të zezë  dhe dukej shumë seksi.