ILDA BEJLERI SHFAQET SEKSI NË MYKONOS/ Ja detaji në foton e saj që ka tërhequr vëmendjen e fansave… – AlpeGossip
ILDA BEJLERI SHFAQET SEKSI NË MYKONOS/ Ja detaji në foton e saj që ka tërhequr vëmendjen e fansave…

ILDA BEJLERI SHFAQET SEKSI NË MYKONOS/ Ja detaji në foton e saj që ka tërhequr vëmendjen e fansave…

Pushimet nuk kanë mbaruar ende për Ilda Bejlerin.

Kësaj here ajo ndodhet në Mykonos i cili konsiderohet si një ndër ishujt më të bukur grek.

Në një foto të postuar në instagram ajo shfaqet shumë seksi por një detaj bie tepër në sy.

Për tu dukur më e gjatë Ilda është ngritur në majë të gishtave, një pozicion tejet i siketshëm.

Këtë e kanë vënë re dhe fansat e ja kanë shprehur në komente.