Jeni kuriozë të dini si u kthye në formë Tuna pas lindjes? Ajo sapo e tregoi “sekretin” për të gjitha mamat (FOTO) – AlpeGossip
Jeni kuriozë të dini si u kthye në formë Tuna pas lindjes? Ajo sapo e tregoi “sekretin” për të gjitha mamat (FOTO)

Jeni kuriozë të dini si u kthye në formë Tuna pas lindjes? Ajo sapo e tregoi “sekretin” për të gjitha mamat (FOTO)

Tuna është këngëtarja shqiptare e cila që nga lindja e djalit të saj, Tian është shkëputur nga muzika.

Por ajo që na ka rënë gjithmonë në sy ka qënë trupi i saj me forma përfekte dhe pas lindjes ajo nuk ka asnjë shenjë dhe vazhdon të jetë në super formë.

Sot Tuna na tregoi sekretin e fizikut të saj me anë të një postimi në Instastory, ku duken disa femra që praktikojnë ushtrime palestre, ndërkohë që kanë dalë shëtitje në natyrë me fëmijët e tyre në karroca.

 

“Mami dhe ushtrimet me këmbë, një nga eksperiencat e mia më të mira pas lindjes” – shkruan Tuna në foton e postuar.