E dinim super BOSE, por këngëtarja shqiptare kapet MAT duke u veshur me rroba të lira (FOTO) – AlpeGossip
E dinim super BOSE, por këngëtarja shqiptare kapet MAT duke u veshur me rroba të lira (FOTO)

E dinim super BOSE, por këngëtarja shqiptare kapet MAT duke u veshur me rroba të lira (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Shlif”, Morena Taraku është ndër më të komentuarat e showbizit jo vetëm për anën profesionale, jetën private, fotot provokuese ku tregon format bombastike, por edhe për stilin e saj të të veshurit.

Morena është kthyer në inspirim për vajzat e reja pasi gjithnjë shfaqet e veshur moderne.

Mirëpo nëse mendonit se duke pasur një jetë luksoze, Morena harxhon shumë edhe për rrobat, e keni gabim.

Faqja “whattheywearin” ka publikuar çmimet e xhaketës, pantallonave e takave që Morena ka veshur së fundmi të cilat shkojnë në 39,95 euro (xhaketa dhe takat) dhe 25,95 euro (pantallonat).

Së fundmi Morena po merret me xhirimet e videoklipit të ri ku kënga që do të publikohet së shpejti do t’i dedikohet femrave.