Shikoni si është gjendja e këngëtares britanike pas SKANDALIT në Eurovision (VIDEO) – AlpeGossip
Shikoni si është gjendja e këngëtares britanike pas SKANDALIT në Eurovision (VIDEO)

Shikoni si është gjendja e këngëtares britanike pas SKANDALIT në Eurovision (VIDEO)

Skandali i marrjes së mikrofonit nga dora e SuRie ka tronditur shikuesit.
Një person me lehtësi të madhe është futur në skenë dhe ia ka marrë mikrofonin asaj nga duart.

Ajo është parë e tronditur për një moment mirëpo pastaj ka gjetur forcë dhe ka vazhduar të këndojë.

Por, cila është gjendja e këngëtares?

“Vetëm dua të ju konfirmojmë se gjendja e SuRie është e mirë. Sapo të kemi ndonjë informatë të re do të ju njoftojmë”, thuhet në profilin zyrtar të BBC në Twitter.