“ME LINJA PERFEKTE”/ Kim Kardashian provokon vetëm me të brendshme para pasqyrës (FOTO) – AlpeGossip
“ME LINJA PERFEKTE”/ Kim Kardashian provokon vetëm me të brendshme para pasqyrës (FOTO)

“ME LINJA PERFEKTE”/ Kim Kardashian provokon vetëm me të brendshme para pasqyrës (FOTO)

Gëzon një fizik tejet të formësuar, dhe jo rastësisht di edhe të provokojë.

Kim Kardashian e cila pas vetes ka miliona ndjekës në Instagram, është shumë aktive me postime nga më të ndryshmet.

Në pozën e radhës para pasqyrës, ajo është shfaqur veç me të brendshme, ku padyshim vëmendja mbetet tek linjat e saj perfekte, duke u dukur shumë seksi

View this post on Instagram

Costa Rica 🇨🇷 last week

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on