Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu vesh Instagramin me të bardhë (FOTO) – AlpeGossip
Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu vesh Instagramin me të bardhë (FOTO)

Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu vesh Instagramin me të bardhë (FOTO)

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të ndjekur në Shqipëri.

Pavarësisht popullaritetit ai ka zgjedhur që t’a mbajë familjen larg vëmendjes së mediave.

Ama faktinqë udhëton shpesh Blendi nuk e fsheh aspak.

Dhe këtë herë ai ka zgjedhur që të udhëtojë drejt një vendi malor, plot borë.

Nga atje nuk kanë të ndalur fotografitë ku duket edhe peizashi i mrekullueshëm i mbuluar me të bardhë. /albeu.com/