TË PËRQAFUAR NË STUDIO/ Isli Islami poston foton e veçantë me Orin: Me dhimbje mesi por i lumtur – AlpeGossip
TË PËRQAFUAR NË STUDIO/ Isli Islami poston foton e veçantë me Orin: Me dhimbje mesi por i lumtur

TË PËRQAFUAR NË STUDIO/ Isli Islami poston foton e veçantë me Orin: Me dhimbje mesi por i lumtur

Dy moderatorët e dashur të mëngjesit, Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë personazhe tepër të njohur e të komentuar. Ata shpesh postojnë foto së bashku ku tregojnë se kanë një shoqëri të ngushtë dhe e shijojnë praninë e njëri-tjetrit.

Ditën e sotme, Isli ka postuar një foto ku së bashku me Orin ndodhen në studion e tyre të ”Wake Up” dhe janë duke  u përqafuar për kamerën. Isli ka zgjedhur që foton ta postojë me një shkrim tepër të bukur. Ai ka shkruar: Me dhimbje mesi por i lumtur 😜. Ditë të bukur të gjithëve dhe shihemi nesër në @wakeup_topchannel.

Mesa duket, Islit i është dashur të përkulet pak për të përqafuar Orin pasi kjo e fundit ishte e ulur por jemi të sigurt që dhimbja ja ka vlejtur sepse fotoja kishte marrë plot komente pozitive. /AlpeGossip.al