SI ASNJËHERË MË PARË/ Samanta Karavella shfaqet me një fustan, që i lë shumë pak vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Samanta Karavella shfaqet me një fustan, që i lë shumë pak vend imagjinatës (FOTO)

SI ASNJËHERË MË PARË/ Samanta Karavella shfaqet me një fustan, që i lë shumë pak vend imagjinatës (FOTO)

Samanta Karavella është një këngëtare shume e njohur dhe mjaft e dashur për publikun. Por përveç karrierës dhe këngëve të bukura që ajo ka sjellë nder vite Samanta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka shumë ndjekës.

View this post on Instagram

ᴳᴼᴸᴰᴱᴺ ᴳᴵᴿᴸ

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

29-vjeçarja merr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me postimet e bukura që bën.

Se fundmi ajo ka postuar një foto, ku me një fustan të çarë në bark dhe në kofshë ka treguar format e saj të tonifikuara, duke marrë edhe shume komente nga fansat e saj.