BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Vicky zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO) – AlpeGossip
BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Vicky zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO)

BËHET BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Vicky zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO)

DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Vicky me postimin e fundit në Instagram ku shfaqet duke mbajtur në krahë vajzën e porsalindur.

Vicky zbulon se ai dhe bashkëshortja i kanë vendosur vajzës emrin Amal.

“Vajza ime e ëmbël Amal”, shkruan Vicky krahas fotos me të bijën.

Kujtojmë që Vicky dhe Amanda janë prindër edhe të një djali të quajtur Alen.