DO TË VINI DUART NË KOKË/ Ja sa kushton ora e Trejsi Sejdinit (FOTO) – AlpeGossip
DO TË VINI DUART NË KOKË/ Ja sa kushton ora  e Trejsi Sejdinit  (FOTO)

DO TË VINI DUART NË KOKË/ Ja sa kushton ora e Trejsi Sejdinit (FOTO)

Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur fillimisht në rrjetet sociale dhe më vonë u shpall fituese e një ndër kompeticioneve më të mëdha në Shqipëri atë të Miss Universe Albania 2018 dhe na përfaqësoi në “Miss Universe” në Tajlandë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj. Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por edhe ekspozimi i jetës luksoze që bën. Aktualisht, Trejsi ndodhet në Rio De Janeiro me pushime nga ku ka publikuar shumë foto e video, por imazhi i fundit ishte me të vërtetë interesant.

Modelja seksi na ka treguar orën që mban në dorën e saj dhe bëhet fjalë për një “Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chrono” e bardhë dhe më mirë mos ta dini sa kushton.