Marina Fara publikon foto seksi, komentuesi: “Paske harru të veshësh pantallona!” – AlpeGossip
Marina Fara publikon foto seksi, komentuesi: “Paske harru të veshësh pantallona!”

Marina Fara publikon foto seksi, komentuesi: “Paske harru të veshësh pantallona!”

Vajza seksi e këngëtares Eli Fara, Marina, është shumë aktive në “Instagram”. Ajo preferon të ndajë me ndjekësit e saj foto seksi dhe momentet e argëtimit me miqtë, por edhe me mamanë.

Si gjithmonë, komentet nuk i kursehen, sepse është me të vërtetë një vajzë shumë e bukur. Fotoja që hodhi dje në “Instagram”, është gjithashtu një imazh shumë seksi.

E veshur me një këmishë tip uniseks dhe pa asgjë poshtë, ajo kishte nxjerrë në evidencë këmbët e saj të bukura. Kishte nga ata komentues që për shaka i thonin se ke harruar të veshësh pantallonat. Në fakt, Marina ka foto shumë më të zhveshura dhe më seksi se kaq.