Bukuroshja Morena Taraku sapo na e bëri të qartë pse është zhgënjyer – AlpeGossip
Bukuroshja Morena Taraku sapo na e bëri të qartë pse është zhgënjyer

Bukuroshja Morena Taraku sapo na e bëri të qartë pse është zhgënjyer

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku e ka marrë një mësim të mirë

Në një postim në instagram, kosovarja super seksi zeshkane, thotë se ka marrë një mësim sidomos kur është në pyetje disa njerëz.

Diçka çfarë kam mësuar nga njerëzit…Nëse arrin diçka, do të arrin përsëri”, ka shkruar Morena në anglisht duke vënë buzët e saj bashkë me një nënshkrim të saj.

Morena e ka lënë pak pas dore muzikën pasi që kënga e saj e fundit rezulton para 6 muajve dhe ka mbi 1.2 milion klikime.

Kjo këngë quhet “Shlif” edhe ishte një diss i Morenës për yjet e tjera të estradës.