NA MAHNITI/ Duke pozuar në shtrat, Arjola Demiri thyen rrjetin me FOTOT e reja – AlpeGossip
NA MAHNITI/ Duke pozuar në shtrat, Arjola Demiri thyen rrjetin me FOTOT e reja

NA MAHNITI/ Duke pozuar në shtrat, Arjola Demiri thyen rrjetin me FOTOT e reja

Arjola Demiri, aktorja bukuroshe që shpeshherë është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave për talentin e saj në aktrim, i ka mahnitur të gjithë me pozat e reja të publikuara në Instagram.

Arjola ka realizuar një set fotografik ku shfaqet shumë sensuale, me poza në shtrat, e veshur si gjithmonë me shumë shije.

Në njërën prej fotove, aktorja shfaqet duke pozuar me këmishë portokalli teksa bien në sy format perfekte trupore.

Komplimentat e shumta nuk kanë munguar për Arjolën, e cila i ka lënë gojëhapur të gjithë me këto pamje.

Kujtojmë që Arjola ishte protagoniste në “I love Tropoja”, film i cili pati një sukses të jashtëzakonshëm brenda dhe jashtë Shqipërisë. Së fundmi ajo ishte e angazhuar si pjesë e trupës së “Portokalli”.