NOIZY FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Ja si e kanë uruar vipat e showbizz-it (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Ja si e kanë uruar vipat e showbizz-it (FOTO)

NOIZY FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Ja si e kanë uruar vipat e showbizz-it (FOTO)

Ditën e djeshme, një nga reperat më të dashur për publikun shqiptar, pikërisht Noizy festoi 32-vjetorin e lindjes.

Në një video që ka postuar së fundmi në Instagram nuk kanë munguar dhe urimet e dy prej mikeshave të tij më të mira.

Dorina Mema dhe Çiljeta Xhilaga kanë lënë komentet e tyre publike ku urojnë reperin për ditëlindjen.

Ndiqini më poshtë…