ADELINA TAHIRI “SUPERSTICIOZE”/ Ja detaji që ka zgjedhur për të larguar “syrin e keq” (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA TAHIRI “SUPERSTICIOZE”/ Ja detaji që ka zgjedhur për të larguar “syrin e keq” (FOTO)

ADELINA TAHIRI “SUPERSTICIOZE”/ Ja detaji që ka zgjedhur për të larguar “syrin e keq” (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë e një vogëlushi me emrin, Jon. Që nga dita e lindjes këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me publikun imazhe që lidhen me të birin.

Në një postim të bërë së fundmi Adelina ka publikuar foto të krevatit të vogëlushit dhe ajo që vihet re është një sy i kaltër i varur. Meqenëse Jon sapo ka ardhur në jetë vizitat në shtëpinë e saj do të jenë të shumta dhe të gjithë do e kenë vëmendjen tek ai. Për këtë arsye Adelina ka marrë masat duke përdorur simbole që largojnë ‘syrin e keq’.

Këtë periudhë këngëtarja ka zgjedhur të jetë shumë e hapur me publikun. Përpos postimeve për të birin ajo pak ditë më parë bëri publik edhe imazhin e bashkëshortit, Serioza Markov