Zbulohet destinacioni i pushimeve për Adelina Ismailin – AlpeGossip
Zbulohet destinacioni i pushimeve për Adelina Ismailin

Zbulohet destinacioni i pushimeve për Adelina Ismailin

Prej disa ditësh Adelina Ismaili nuk është aktive në ‘Instagram’. Sipas Prive.al këngëtarja e njohur ka marrë disa ditë pushimi me familjen e saj. Destinacioni i zgjedhur prej tyre është Greqia. Pas muajsh të ngjeshur pune për Adelinën dhe bashkëshortin e saj, Valin, çifti ka vendosur të marrë edhe djalin për të shijuar ditët e fundit të nxehta. Kujtojmë se përveç këngës, Adelina është bërë pjesë së fundmi e serialit ‘O sa mirë’ si aktore në disa episode