DO TË HABITENI/ Ju sigurojmë që këto janë çantat më të çuditshme që keni parë – AlpeGossip
DO TË HABITENI/ Ju sigurojmë që këto janë çantat më të çuditshme që keni parë

DO TË HABITENI/ Ju sigurojmë që këto janë çantat më të çuditshme që keni parë

Kohët e fundit duket se çdo gjë e çuditshme kthehet në modë. Kemi parë trende aksesorësh dhe veshjesh nga më të paimagjinueshmet dhe sot do të flasim për çantat e çuditshme. Jemi të sigurt që këto që do t`ju tregojmë janë më të veçantat që keni parë. Janë në forma nga më të ndryshmet dhe nëse ju pëlqen të eksperimentoni me aksesorët, me siguri do ta gjeni të preferuarën tuaj.

Si kapëse letrash

Një derrkuc Loius Vuitton

Ujitëse lulesh

Si Cola

Si disqe

Për adhuruesit e alkoolit

Si thoni t`i shtoni pak ëmbëlsi pamjes suaj?

Në formë parfumi

Nëse e adhuroni ushqimin (dhe nuk jeni vegjetariane)