PLAS SHERRI/ Finem për Don Xhonin: Ka marrë famë kot (FOTO) – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ Finem për Don Xhonin: Ka marrë famë kot (FOTO)

PLAS SHERRI/ Finem për Don Xhonin: Ka marrë famë kot (FOTO)

Reperi i njohur Finem ishte i ftuar në “Shiko kush luan”, ku u bë pjesë e sfidës “Paintball”, së bashku me Ardian Bujupin. Finem dhe Ardian Bujupi u vendosën përballë personazheve të njohur, por edhe në vështirësi nga pyetjet pikante.

Finem u përgjigj plot sportivitet disa prej pyetjeve. Një prej pyetjeve ishte se cili është artisti që ka marrë famë kot. Finem zgjodhi të ‘godiste’ reperin e njohur Don Xhoni duke habitur me zgjedhjen e tij.

Nuk dihet ende për ndonjë armiqësi mes dy reperëve.