MAJK PUBLIKON FOTON/ Ja makina super e shtrenjtë që ka blerë (FOTO) – AlpeGossip
MAJK PUBLIKON FOTON/ Ja makina super e shtrenjtë që ka blerë (FOTO)

MAJK PUBLIKON FOTON/ Ja makina super e shtrenjtë që ka blerë (FOTO)

Majk sapo na njoftoi me makinën e re.

Këngëtari postoi një fotografi të re duke na treguar PORSCHE-n e tij të bardhë të cilën ia bleu vetes.

Makina që ai tash e posedon kushton mijëra euro.

Kujtojmë që Majk po ka koncerte rreth e rreth trojeve shqiptare dhe me sa duket pagesa është goxha e lartë.

Ju kujtojmë që Prive raportoi dje se artisti u rikthye me ish të dashurën e tij, Melita Nushi.