Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, zbuloni kuptimin e veçantë të emrit të saj - AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, zbuloni kuptimin e veçantë të emrit të saj

Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen, zbuloni kuptimin e veçantë të emrit të saj

Këngëtarja shqiptar, një nga zërat më specialë feston sot ditëlindjen.
Marsela Çibukaj njihet për stilin shumë të veçantë dhe për ngjyrat e pangatërueshme të zërit të saj.

Me anë të postimit të saj, Marsela na ka treguar kuptimin mjaft simbolik të emrit të saj.

‘Marrë emrin nga kjo ditë e bukur Marsi…21 mars 1984 ora 9:00 Mami me tha që erdha bashkë me pranverën ….. Gëzuar Ditëlindjen…To Me’-shkruan këngëtarja e talentuar shqiptare duke na zbuluar kështu diçka mjaft emocionuese dhe private që nuk e dinim më parë për të