NUK DO TA NJIHNI! Si ka qenë Jonida Maliqi para operacioneve, ja transformimi DRASTIK (FOTOT) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI! Si ka qenë Jonida Maliqi para operacioneve, ja transformimi DRASTIK (FOTOT)

NUK DO TA NJIHNI! Si ka qenë Jonida Maliqi para operacioneve, ja transformimi DRASTIK (FOTOT)

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të famshme dhe të përfolura të ekranit shqiptar. Kjo sepse ajo ka qenë pjesë e muzikës që në moshë të vogël duke përfaqësuar kështu dhe Shqipërinë në shumë festivale.

Një artiste si ajo patjetër që do të ketë vëmendjen dhe interesin e shqiptarëve gjatë gjithë kohës.

Këngëtarja së fundmi komentohet shumë dhe për pamjen e saj të bukur e të kuruar dhe gjithashtu veshjet e saj gjithnjë në modë.

Por, pikërisht nga fakti se kemi vite që e shohim në skenë, mund të themi se Jonida Maliqi jo gjithmonë është dukur khtu. Pra është tepër e qartë që ajo ka ndërhyrë në pamjen e saj me anë të operacioneve plastike.

Çfarë mund të dallojmë shumë qartë si fillim janë buzët që sigurisht tani janë më të plota dhe të fryra, e më pas bie në sy dhe hunda me formë më të rregullt se më parë.Por për të qenë të sinqertë as mollzat e Jonidës nuk duken si më parë.

Përsa i përket dhëmbëve të rregullt duket që janë një tjetër ndryshim që këngëtarja ka bërë me kalimin e viteve.

 

Si përfundim çfarë na ngel të themi është se tani Jonida patjetër që do të komentohet për pamjen sepse duket shumë e bukur dhe tërheqëse.

/AlpeGossip.al