LUANA RIKTHEHET ME PROJEKT TË RI/ Ja spoti i emisionit që ajo do të drejtojë – AlpeGossip
LUANA RIKTHEHET ME PROJEKT TË RI/ Ja spoti i emisionit që ajo do të drejtojë

LUANA RIKTHEHET ME PROJEKT TË RI/ Ja spoti i emisionit që ajo do të drejtojë

Që prej janarit, Luana i ka munguar ekranit sa i përket prezantimit, pasi gjatë gjithë kësaj periudhe ishte fokusuar tek muzika. Megjithatë me fillimin e sezonit të ri televiziv, Luana do rikthehet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja dhe këngëtarja me postimin e fundit në Instagram ku shfaqet në spotin e emisionit që do prezantojë.

Në spot Luana shfaqet duke u rregulluar dhe shkruan: Kush eshte gati per sezonin e ri televiziv? Shume shpejt”.

Nuk dihet ende nëse Luana do rikthehet me “Shiko kush luan” apo ndonjë emision të ri.

Mbetet për t’u zbuluar ditët në vazhdim.