JAVA E MODËS/ Versace prezanton koleksionin e ri, zgjedh supermodelet e njohura (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E  MODËS/ Versace prezanton koleksionin e ri, zgjedh supermodelet e njohura (FOTO)

JAVA E MODËS/ Versace prezanton koleksionin e ri, zgjedh supermodelet e njohura (FOTO)

Ndodhemi gjatë javës së modës dhe markat e njohura kanë prezantuar koleksonet e tyre. Versace bëri shumë bujë në koleksionin e ri. Në pararel u panë veshjet plotë ngjyra dhe të gjitha  mbanin detaje të Versaces.  Të gjitha veshjet ishin inspiruar nga arkivat e viteve ’90 të markës.

Ndërkohë një arsyye tjetër pse tërhoqi vëmendje shfaqja e Versaces ishte  dhe për faktin që ishin prezent modelet më të njohura të momentit.

Versace ka prezantuar koleksionin e saj të fundit.Në sfilatë janë shfaqur disa nga yjet më të mëdha të pasarelave. Ajo përzgjodhi modelet Candice Swanepoel, Irina Shayk dhe Gigi Hadid.

Ndërsa në pasarelë ecën dhe supermodelje si Kendall Jenner, Bella Hadid, Kaia Gerber dhe legjendarja Stephanie Seymour.