Rita Ora tërbohet/ Shfaqen në skenë si tigreshë seksi (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora tërbohet/ Shfaqen në skenë si tigreshë seksi (FOTO)

Rita Ora tërbohet/ Shfaqen në skenë si tigreshë seksi (FOTO)

Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të komentuara në botë.

Ylli kosovar më famë botërore, është thuajse çdo natë pjesë e eventeve prestigjioze me performancat e saj. Rita në paraqitjen e saj të fundit ka befasuar me dukjen e saj, ajo na vjen si një tigreshë seksi.

Këto imazhe i ka ndarë më ndjekësit vet këngëtarja në rrjetin e saj social Instagram.