SHNDËRROI QESEN E MBETURINAVE NË FUSTAN/ Rezultati është mbresëlënës – AlpeGossip
SHNDËRROI QESEN E MBETURINAVE NË FUSTAN/ Rezultati është mbresëlënës

SHNDËRROI QESEN E MBETURINAVE NË FUSTAN/ Rezultati është mbresëlënës

Njihuni me Amber Scholl, një yll i Instagram-it dhe YouTube-it, e cila mahnit mijëra ndjekësit e saj me gjërat që më bën me dorë.

Megjithatë përpos fansave të zjarrtë, ekziston edhe një pjesë që e kanë inat, por Amber ka zgjedhur të mos shqetësohet, përkundrazi frymëzohet nga negativiteti i tyre.

“Kur dikush të quan mbeturinë, bëj një fustan duke përdorur qeset e mbeturinave dhe provojini atyre ‘se kishin të drejtë’ #DIY”, shkruan ajo në Twitter.

Amber bleu gjithë mjetet e nevojshme,

përdori disa pjesë të qeses plastike për të dekoruar korsenë,

krijoi trëndafila me ta

dhe në fund rezultati është fantastik.

 

Ndiqni videon në vijim për gjithë procesin, hap pas hapi.