“BURRI MË I MIRË NGA TË GJITHË”/ Mesazhi i Bleonës për kryeministrin Haradinaj (FOTO) – AlpeGossip
“BURRI MË I MIRË NGA TË GJITHË”/ Mesazhi i Bleonës për kryeministrin Haradinaj (FOTO)

“BURRI MË I MIRË NGA TË GJITHË”/ Mesazhi i Bleonës për kryeministrin Haradinaj (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona dhe kryeministri Haradinaj ishin të ftuar dje në “Piter Pan”. Nga takimi me kryeministrin dhe bashkëshorten e tij, u zbulua se Bleona dhe Anita kanë qenë mikesha.

“Kur takon shoqen e shkollës”, shkruante Anita krah fotos me Bleonën.

Sot edhe Bleona ka postuar foto me çiftin me një mesazh shumë interesant për kryeministrin dhe Anitën.

“Ajo është mikja ime më e mire nga shkolla (Akademia e Arteve) dhe ai është burri më i mirë nga të gjithë, një forcë që duhet marrë parasysh”, shkruan Bleona.