ME FLOKË TË ÇRREGULLTA/ Kush janë VIP-et që nuk e kanë problem të dalin në publik (FOTO) – AlpeGossip
ME FLOKË TË ÇRREGULLTA/ Kush janë VIP-et që nuk e kanë problem të dalin në publik (FOTO)

ME FLOKË TË ÇRREGULLTA/ Kush janë VIP-et që nuk e kanë problem të dalin në publik (FOTO)

Pamje e jashtme gjithnjë ka një rëndësi të madhe tek vajzat dhe atoi kushtojnë një rëndëi të madhe për tu dukur gati perfekte.

Edhe pse definicioni i bukurisë shpesherë keqkuptohet në ditëtë e sotme dhe krijohen standarte të cilat nuk duhert të ekzistojnë, përseri ka nga ato vajza paksa moskokëçarëse të cilave nuk i bën shumë përshtypje nëse ndonjëherë mund të dalin me flokë të çrregullt.

Alpenews.al ju njeh me disa nga këto vajza të ekranit të cilat në daljet publike të tyre janë shfaqur edhe me flokë të çrregullt:

Ori Nebiaj në emisionin “Wake Up”

Kejsi, vazja e Sabianit

Miriam Cani

Arilena Ara